Najtańsze połączenia zagraniczne

Mnóstwo operatorów telekomunikacyjnych może poszczycić się ofertą najtańszych połączeń zagranicznych. Inteligentny klient wie, że za słowem “najtańsze” nie zawsze oznacza oszczędność dla portfela.

Magia takiego chwytu marketingowego już od dawna nie skutkuje na czujnych klientów, którzy uodpornili się dzięki wieloletniemu doświadczeniu. Oczywiście, może się zdarzyć, że takie połączenie będzie korzystne cenowo, jednakże w tle operator sprytnie ukrywa napisaną małą czcionką informację o opłacie za konto, opłacie za numer oraz o tym, że podana cena jest wartością netto.

Często wygląda to tak, że oprócz ukrytych opłat‚ najtańsze‚ oznacza dziesięciokrotnie droższe. Spikon nie stosuje ukrytych haczyków. Jesteśmy firmą, która na pierwszym planie stawia zadowolenie klienta. Posiadamy najtańsze połączenia zagraniczne wśród czołowych operatorów telefonii VoIP. Wszystkie podane przez nas ceny są wartościami netto. W cenniku który znajduje się na naszej witrynie https://spikon.pl/cennik-polaczen/ możemy poznać szczegółowy koszt połączenia na każdy numer.

Przewiń do góry Skip to content