Telefon VOIP

Telefonia VoIP alternatywą dla tradycyjnej

Gdy rozwój technologiczny wydaje się pędzić jak oszalały, coraz częściej rezygnujemy z tradycyjnych rozwiązań, na rzecz rozwiązań nowoczesnych. Bazując na zdobytym doświadczeniu a także otwierając się na nowe możliwości, sięgamy po warianty, które sprawią, że ważne dla nas czynności będziemy mogli wykonywać jeszcze sprawniej i przyjemniej. Takim rozwiązaniem jest niewątpliwie telefonia VoIP.

Łączy Cię z całym światem

I to dosłownie. Bo łączy Cię wszędzie tam, gdzie tylko jest dostęp do Internetu. Jeżeli korzystasz z technologii VoIP, możesz posiadać numer telefoniczny z publicznej stacjonarnej sieci telefonicznej, nie posiadając jednocześnie w ogóle telefonu. Bo do korzystania z telefonii VoIP potrzebujesz komputera oraz słuchawek i mikrofonu. Chyba, że chcesz mieć telefon VoIP – wówczas nic nie stoi na przeszkodzie, żebyś dedykowany model zamówił wraz z usługą.

Nie taki zwykły telefon…

Telefon dedykowany VoIP różni się znacznie od tradycyjnych. Oczywiście kluczowe są tutaj dodatkowe funkcje, jakich nie posiadają klasyczne aparaty. W praktyce bowiem telefonia VoIP to coś więcej niż tylko standardowy aparat. Telefonia VoIP to także szereg aplikacji, takich jak na przykład Zoiper, X-Lite, czy PhonerLite.

W pracy

Mówiąc o możliwościach jakie daje nam telefonia VoIP, nie możemy pominąć faktu, ze rozwiązanie to dedykowane dla firmy. Jeśli szukasz alternatywy dla tradycyjnej telefonii we własnej firmie, telefonia VoIP jest rozwiązaniem doskonałym. Wybierając właśnie w ramach tej usługi konto telefoniczne, płacisz niezwykle niski abonament, mając jednocześnie możliwość wyboru numeru telefonu z dowolnej strefy numeracyjnej w Polsce. Poza tym wewnątrz sieci prowadzisz rozmowy darmowe, co dotyczy również rozmów firmowych, a na pozostałe połączenia krajowe i zagraniczne masz naliczone bardzo niskie stawki.
Wysoka jakość, niezawodność i bezpieczeństwo to cechy, które sprawiają, że telefonia VoIP jest coraz popularniejsza zarówno w polskich domach, jak i firmach, urzędach czy różnego rodzaju instytucjach.
Przewiń do góry Skip to content