Wirtualne Call Center w Spikon

System Call Center w chmurze.

Wirtualne Call Center w platformie Spikon to rozwiązanie minimalizujące koszty związane z jego działaniem i utrzymaniem. Brak opłat aktywacyjnych oraz niskie i bardzo konkurencyjne koszty miesięczne stwarzają idealną konkurencję dla rozwiązań stacjonarnych. Klienci wybierający program Call Center przestają mieć problemy związane z kosztem sprzętu, zakupem licencji na oprogramowanie i utrzymaniem/serwisowaniem systemu.

Oprogramowanie Call Center w platformie Spikon to przede wszystkim szereg wysoce funkcjonalnych usług, które podniosą wydajność, skuteczność i dostępność działu obsługi klienta w Państwa firmie. Tworzenie i zarządzanie usługą odbywa się za pośrednictwem niezwykle intuicyjnego panelu klienta, który nie wymaga specjalistycznej wiedzy technicznej. Wykorzystując oferowane przez Spikon oprogramowanie Call Center w Spikon otrzymują Państwo gwarancję jakości i zadowolenia.

 • Kampanie Call Center

  Połączenia przychodzące oraz wychodzące obsługiwane są przez „Kampanie Call Center”. W ramach kampanii możliwe jest zdefiniowanie wielu parametrów mających wpływ na sposób obsługi połączeń oczekujących.
 • Konsultanci Call Center

  Konsultanci to osoby odpowiedzialne za obsługę połączeń w ramach kampanii prowadzonej w systemie Call Center. Każdy z konsultantów może być przypisany do wielu kampanii jednocześnie, z uwzględnieniem poziomu kompetencji w ramach danej kampanii (Skill Base Routing).
 • Rejestrator rozmów

  Aplikacja zarządzająca (Panel Klienta) umożliwia wyszukiwanie oraz odsłuchiwanie wcześniej zarejestrowanych połączeń wykonanych przez wirtualne Call Center.
 • Aplikacja Voicer

  Voicer jest aplikacją przeznaczoną do obsługi na komputerach z systemem Windows. Zadaniem Voicer jest wspieranie konsultantów, którzy wykorzystują oprogramowanie Call Center. Aplikacja zapewnia prosty sposób logowania do systemu, zarządzanie przerwami, monitoring kampanii Call Center oraz odsłuchiwanie własnych rozmów telefonicznych.
 • Dialer telefoniczny

  Dialer telefoniczny jest usługą przygotowaną dla kampanii wychodzących, takich jak sprzedaż, ankietowanie oraz windykacja. Dialer umożliwia efektywne wykorzystanie czasu pracy konsultantów poprzez tzw. „naddzwanianie”.
 • Monitoring

  Panel Klienta umożliwia monitoring pracy konsultantów oraz stan obciążenia kampanii w czasie rzeczywistym.
 • Raportowanie

  W ramach systemu wirtualnego Call Center przygotowaliśmy szablony raportujące, dzięki którym możesz wygodnie rozliczyć kampanię, pracę konsultantów i połączenia telefoniczne.
 • Ocenianie

  Oceń telefoniczną jakość obsługi klienta oraz samych konsultantów na podstawie nagranych połączeń telefonicznych, które realizuje program Call Center.
 • Usługi rozszerzające Call Center

  Skorzystaj z usług rozszerzających funkcjonalność Call Center w celu zbudowania profesjonalnego wizerunku w oczach klienta i zwiększenia wydajności swoich pracowników.

Jak działa oprogramowanie Call Center?

Wirtualne Call Center zwykle podzielone jest na działy (np. sprzedaży czy windykacji). Oprogramowanie Call Center udostępniane w panelu klienta Spikon określany jest mianem kampanii Call Center.

Konsultant Call Center wykonuje lub odbiera połączenia telefoniczne w ramach danej kampanii. Każda rozmowa przychodząca jest dodawana do kolejki połączeń danej kampanii i „czeka” na wolnego konsultanta, do którego może zostać przekazana. W czasie oczekiwania klient słyszy muzykę. Istnieje również możliwość przesłania własnego nagrania, które może umilić dzwoniącemu okres przed nawiązaniem połączenia. Funkcjonalność systemu pozwala również na włączenie automatycznego powiadamiania o pozycji w kolejce czy średnim czasie oczekiwania.

Przewiń do góry Skip to content